+38(066) 710-02-07
+38(098) 456-88-46
Графік роботи:
пн-пт: 9:00-17:00,
сб: 10:00-14:00,
нд : вихідний

          На сьогоднішній день Китай є найбільшим у світі виробником товарів, змістивши з лідируючої позиції США, яка займала її протягом 110 років з початку XIX століття. Згідно з даними дослідження IHS Global Insight, в 2014 році на Китай припадало 35,8% від загального обсягу світового виробництва, що на 10,4% вища частки США. Різноманітні товари з Китаю поставляються в більш ніж 70 країн світу. Звання «фабрики світу» закріпилося за КНР вже давно. Піднебесна займає позицію світового лідера у виробництві величезного числа товарів. Не дивлячись на те, що в економіці країни відбуваються зміни, продукцію з маркуванням «MADE IN CHINA» можна зустріти у будь-якому куточку світу.
 

         Чи могли б ви допустити, що більшість кращих ламінованих покриттів вироблені в Китаї? Як би ви не намагались довести зворотне, правда в тому, що кращий фабричний ламінат вироблений саме в Китаї. Ламінат вперше прийшов в Китай відносно нещодавно в 1995 році під прапором відомої шведської марки Pergo (яка є основоположником і винахідником цього покриття). Відтоді індустрія виробництва ламінованих покриттів поширилася на всій території країни. На сьогоднішній день Китай є найбільшим постачальником «бази» для різних відомих брендів США, Канади, Німеччини, Бразилії, Таїланду, Туреччини, Австралії, Японії, Росії. Для цих країн китайські заводи виробляють напівфабрикати та складові елементи для подальшого виробництва на території країни бренду. Випускаються плівки, покриття, папір, HDF-плити високої щільності, пробкові покриття і т.д. 

        Спочатку Китай імпортував готові ламіновані підлоги, технології, обладнання і навіть сировину та знаходився в пошуку кращого рішення. В результаті, Китай випускає перші партії ламінату в 1997 році, які наповнюють ринки країн третього світу, включаючи Росію. Покриття були душе дешеві та, м'яко кажучи, не кращої якості. Йшов безперервний процес вдосконалення виробництва, обладнання і технічних рішень. Хочемо зауважити, що фаски і брашування поверхонь ламінату винайшли саме китайці! Вперше ці рішення можна було спостерігати саме на ламинаті «Мade in Сhina». Німеччина, Бельгія, США та інші швидше були змушені почати виробництво покриттів подібного типу, щоб не випасти з створеного тренда і моди.
       У 2002 році, китайський ламінат стає безумовним лідером за обсягами виробництва за рахунок дешевої робочої сили, найкращим технологіям, зібраних у німців, доступної сировини та обладнання. У виробничій галузі в якості сировини використовуються молоді тополі, які вирощують протягом 5-7 років спеціально для переробки, натомість в європейських країнах виробники змушені купувати старі дерева (50-60 років) після “чистки” лісів.  Обладнання, що використовується у виробництві, виготовляється за європейськими технологіями на німецьких заводах, проте не потребує тривалого транспортування, за рахунок компактного розміщення різноманітних заводів на території Китаю. Зокрема, весь папір, що використовується для виробництва підлогового покриття (у тому числі на німецьких заводах) виробляється на території Китаю.

      На сьогоднішній день в провінції Шанхай проходить всесвітньо відома виставка Domotex на яку з'їжджаються покупці і представники фабрик з усіх країн світу для пошуку ідеальних виробників своїх торгових марок. Багато німецьких виробників активно сприяють переносу свого виробництва на територію Китаю, для продажу його в інші країни. Ці покриття для підлоги поставляються по всьому світу під різними марками з яких найбільш відомі: Ecoflooring, Holzmeister, Kronopol, Proteco, UniStep та ряд менш відомих. Ряд відомих європейських марок таких як Kronoflooring, Pergo, Egger, Witex ... також побудували свої заводи в Китаї. Наприклад Кронофлорінг їх побудував аж чотири.

     Взагалі на території Китаю налічується більше 1500 заводів, які виробляють підлогові покриття! Такої концентрації виробництва немає в жодній країні світу. Близько 200 заводів щорічно випускають більше 1 млн.м2 ламінату.

    Виробництво ламінату розташовано в багатьох провінціях Китаю, в основному на півдні (провінції Changzhou, Jiangsu, Shandong  і т.п.), але також представлено і на півночі країни.

   За даними 2014 року було експортовано 980 млн м2 ламінату, основними імпортерами якого є Північна Америка (США, Канада), Південна Америка (Бразилія, Аргентина), Японія, Австралія, ОАЕ, Росія, Туреччина, країни Європи та Азії.
Оскільки експорт, здебільшого, відбувається у високорозвинені країни, у яких люди піклуються про себе та надають високого значення екологічним санітарним нормам, уряд країни-інвеститора та уряд КНР активно беруть участь у контролі якості виробництва експортованих товарів. Екологічні норми ламінованої підлоги KronoPol, GrunHolz, OsterWald значно нижчі за показники європейських виробників, що підтверджується сертифікатами Служби експортного контролю санітарних норм.

  Тим більше, що виробники випускають адаптовані колекції під смаки тієї чи іншої країни, дизайни яких розробляються німецькими фахівцями. Замки також розроблені та запатентовані в Німеччині.

 Ламінована підлога WinnPol, GreenStep, GrunHolz, OsterWald та – виготовляється під європейським контролем та є хітами продажу в країнах Північної Америки та Південної Океанії. Це відомі тренди для багатьох країн, що здатні догодити будь-якому, навіть дуже примхливому покупцю.