+38(066) 710-02-07
+38(098) 456-88-46
Графік роботи:
пн-пт: 9:00-17:00,
сб: 10:00-14:00,
нд : вихідний

УМОВИ ОПЛАТИ ТА ВІДПРАВКИ :


Відправка товару здійснюється після підтвердження покупки на електронну пошту із зазначенням даних для відправки (накладений платіж) або ж перерахуванням коштів на наші карти Приват Банка, протягом 24 годин.Ми здійснюємо доставку товару по всій території України, використовуючи власну логістику і доставку кур'єрськими службами (Нова Пошта). У разі оплати за товар при отриманні (накладна плата) покупець додатково оплачує зворотню відправку коштів (приблизно 2% від вартості товару + 20 грн за оформлення, в залежності від тарифів кур'єра за зворотній платіж).В будь-який момент Ви можете подивитися статус вашої посилки, для цього введіть код своєї декларації.


ВАЖЛИВО !!! При отриманні товару обов'язково перевірити цільність коробки і товару, при виявленні будь-яких пошкоджень потрібно скласти протокол у присутності кур'єра. Відповідальність за пошкодження несе кур'єр.

 

УВАГА !!! Замовляючи доставку товару кур’єрськими службами (Нова Пошта) – при отриманні обов’язково перевіряйте наявність всього товару в замовленні, а також його зовнішній вигляд.                                 
У випадку пошкодження товару, або неповної комплектації замовлення – необхідно відмовитися від отримання товару і його оплати, а також скласти акт (претензію).    Зверніть увагу,  що продавець не зобов'язаний відшкодовувати витрати покупця по доставці (транспортуванні) товару при його поверненні, обміні чи гарантійному обслуговуванні.